رونمایی از پرچم‌داران HUAWEI Mate 10 در هفته تکنولوژی هوش مصنوعی هوآوی

هوآوی رویداد هفته تکنولوژی هوش مصنوعی خود را آغاز کرد. در این رویداد که همراه با رونمایی از گوشی‌های سری Mate 10 این برند برگزار می شود، هوآوی با ایجاد فضای مناسبی در طبقه هفتم بازار چارسو، فرصت تجربه نزدیک کاربران و لمس فناوری‌های به کار رفته در گوشی‌های Mate 10 را در اختیار آنها قرار داده و برای اولین بار همراه با مصرف‌کنندگان و در کنار آنها از گوشی‌های جدید خود رونمایی می‌کند. به این ترتیب همه مصرف‌کنندگان می‌توانند با حضور در محل، ضمن برخورداری از جوایز ارزنده در رونمایی از سری گوشی‌های Mate 10 با هوآوی همراه باشند. 
رونمایی از پرچم‌داران HUAWEI Mate 10 در هفته تکنولوژی هوش مصنوعی هوآوی
پیش از این مرسوم بود عرضه‌کنندگان گوشی‌های هوشمند طی رویدادی چند ساعته از محصولات خود رونمایی کنند و مصرف‌کنندگان صرفا از طریق رسانه‌های مختلف می‌توانستند از قابلیت محصولات جدید مطلع شوند ولی هوآوی در ابتکار جدید خود رونمایی از گوشی‌های Mate 10 خود به جای یک روز در یک هفته با عنوان HUAWEI AI TECH WEEK یا هفته تکنولوژی هوش مصنوعی هوآوی برگزار می‌کند و در این رویداد از همه مصرف‌کنندگان دعوت می‌کند با حضور در طبقه هفتم بازار چارسو در کنار این برند این پرچم داران در بازار رونمایی کنند. 
در این رویداد طی سناریوهای مختلف تلاش شده امکان هوش مصنوعی گوشی‌های سری Mate 10 معرفی شوند به این ترتیب علاقمندان می‌توانند بدون واسطه این امکانات را از نزدیک لمس و تجربه کنند. در این رویداد فضایی تحت عنوان Experience Zone در نظر گرفته شده که در آن با بهره‌گیری از ابزارهای مختلف توانمندی‌های گوشی‌های سری Mate 10 شامل گوشی‌های Mate 10 Pro ، Mate 10 ، Mate 10 lite و PORSCHE DESIGN Mate 10 از نزدیک برای مشتریان جهت تجربه و مشاهده از نزدیک فراهم شده است.
در حاشیه این رویداد هم نشست‌های مختلفی با حضور خبرنگاران، کارشناسان حوزه فناوری و سایر علاقمندان برگزار می‌شود تا در قالب ارائه مطالب فنی مرتبط با گوشی های سری Mate 10، علاوه بر تجربه عملی امکان آشنایی دقیق و جزیی تر با توانمندی‌های این پرچم داران هواوی فراهم شود. 
مزیت اصلی که در این سری از پرچم‌داران هوآوی موردتوجه مشتریان و کارشناسان فنی در سراسر دنیا قرار گرفته است، هوش مصنوعی به کارگرفته شده در گوشی‌های Mate 10 ، Mate 10 Pro و PORSCHE DESIGN Mate 10 برای اولین بار در بازار گوشی‌های هوشمند است. AI یا هوش مصنوعی در گوشی‌های فوق الذکر به واسطه واحد NPU یا واحد پردازش عصبی در پردازنده این گوشی یعنی Kirin 970 که ساخت هوآوی است، ایجاد شده است. 
لازم به ذکر است در این رویداد یک هفته‌ای جهت قدردانی از حضور کاربران و علاقمندانی که در محل HUAWEI AI TECH WEEK در طبقه هفتم بازار چارسو حاضر می‌شوند جوایز ارزنده ای به قید قرعه شامل گوشی‌های سری Mate 10 و ابزارهای جانبی در هرروز اعطا خواهد شد.