سونی از گوشی های اکسپریا XZ2 و XZ2 Compact در ایران رونمایی کرد

سونی موبایل در ایران طی مراسمی در بام تهران از گوشی های اکسپریا XZ2 و XZ2 Compact رونمایی کرد.
 
 
در مراسم رونمایی از گوشی های اکسپریا XZ2 و XZ2 Compact، مدیر بخش خاورمیانه و آفریقای سونی، اشلی جان اعلام کرد: ما بهترین زمان را برای حضور در ایران انتخاب کرده ایم چرا که مردم برای سال نو، با همه آداب و رسوم زیبایش، آماده می شوند.
 
وی گفت: ایران کشوری است با زیبایی های خیره کننده، میراث و فرهنگ غنی و در عین حال سرشار از تازه ترین فناوری ها؛ ترکیبی بی نقص از سنت و نوآوری. 
 
  به گفته جان، ایران برای سونی موبایل کشور بسیار مهمی است، به طوری که می توانیم تازه ترین محصولاتمان را در آن معرفی کنیم. هدف ما در  Sony Mobile توانا ساختن مردم به انجام کارهای بیشتر و غنی کردن زندگی شان با محصولاتمان است و باور داریم که یک دستگاه «هوشمند» باید برقراری ارتباط را آسان کند و شما را طوری از قید و بند برهاند تا بتوانید چیزهای بیشتری را از زندگی تجربه کنید و از آن ها لذت ببرید. ارتباط برقرار کردن باید آسان و عملی باشد و به جای تسلط بر سبک زندگی تان، آن را بهبود بخشد. ما به محصولات و خدماتمان که به طور فزاینده ای هوشمند و شخصی سازی شده اند، بسیار مفتخریم.
 
 گوشی های XZ2 و XZ2 Compact هفته پیش در کنگره جهانی موبایل در شهر بارسلون رونمایی شدند. 
بر اساس گزارش مدیر بخش خاورمیانه و آفریقای سونی، دستیار شخصی درون گوشی، محصول هوشمندی است که بدون دخالت دست شیوه جدیدی از ارتباطات را ارائه می کند.